esmaspäevast reedeni 8.00–15.00
Kodu Antennid ja RF-tehnoloogia Antennid Universaalantenn EM-DIO3, 0–80 km, DVB-T2, LTE/4G/5G filter

Universaalantenn EM-DIO3, 0–80 km, DVB-T2, LTE/4G/5G filter

Tellimise kood J0685
Tootja veebikataloog. Tooted ei ole praegu tellimiseks saadaval.
Põhiandmed
Bränd EMOS
Tellimise kood J0685
Toote number 2702029000
EAN 8592920091166

Täiustatud sisu

Universaalantenn siseruumides ja õues

Kui otsite antenni, mida saab kasutada nii siseruumides kui ka õues, siis olete selle just leidnud. Antenn EM-DIO3 rõõmustab teid aga mitte ainult oma mitmekülgse kasutuse, vaid ka oma funktsionaalsuse ja moodsa välimusega. Mõõtmetega 315 × 215 × 200 mm on antenn mõeldud DVB-T ja DVB-T2 vastuvõtmiseks ning sobib ka FULL HD-saadete vastuvõtmiseks, nii et saate nautida oma lemmiksaateid kõrgeima kvaliteediga.

Korrektne valik on oluline

Linn: Antennid kohtadele, mida katab kõrge kvaliteediga ja stabiilne signaal. Enamasti on need toaantennid, mida pakutakse paljudes konstruktsioonides. Neid saab paigaldada ka vähem kogenud kasutaja.


Küla: Antennid kõrge kvaliteediga signaaliga kaetud kohtadele. Need on peamiselt nn universaalantennid, mis paistavad silma paigaldamise lihtsusega, kus kõik paigaldamiseks vajalik on otse pakendis. Antenne saab paigaldada nii sise- kui ka välistingimustes.


Profiil: Antennid kaugvõtteks kohtades, kus on madal signaalitugevus ja -kvaliteet. Nende antennide edukas paigaldamine eeldab nõuetekohast marsruutimist saatja juurde ning vähemalt põhilisi oskusi ja tehnilisi teadmisi.

Häireteta vaatamine

Televisiooni vaatamine peaks olema meeldiv kogemus. Kui olete võidelnud aeg-ajalt esinevate häirete ja müraga, siis selle antenniga ei ole seda enam võimalik teha. Seda seetõttu, et sellel on eraldi toiteallikaga väline madalamüravõimendi ning LTE ja 5G filtrid, mis kõrvaldavad häirivad mobiilse interneti signaalid LTE ja 5G sagedusalades.

Vertikaalne ja horisontaalne polarisatsioon

Antenn toetab nii vertikaalset kui ka horisontaalset polarisatsiooni ja selle vastuvõtuantenni nurk on 30°/40°. See sobib vastuvõtuks mitmest saatjast ning seda saab paigaldada haagissuvilasse ja matkaautodesse.

 

Antenni linnas ja maal

Sina saad antenni hõlpsasti paigutada kõik kuhu, kus see sulle kõige paremini sobib. Tegelikult on see konstrueeritud nii, et saate selle püsti panna, seinale riputada või posti külge kinnitada. See on hea valik linnadesse, äärelinnadesse ja hea signaalikvaliteediga kohtadesse.

USB-adapter ja koaksiaalkaabel kaasas

Antenni toiteallikaks on universaalne USB-adapter, mis võimaldab kasutada antenni ka seal, kus puudub 230 V võrgupinge. Adapter ja koaksiaalkaabel kuuluvad pakendisse.

Koaksiaalkaabel on kaasas.

FAQ – sagedased küsimused

Võimalik on kasutada mis tahes adapterit, mida kasutate mobiiltelefonide laadimiseks 5V/1A parameetritega. Antenni algne toiteallikas on 5V/550mA väärtusega, kuid on 1A nimiväärtusega.
Koaksiaalkaabli pikkus on 5m.

Juhised koos kirjeldusega on lisatud. 

Antennil on juba väline võimendi koos eraldi välise toiteallikaga. Võimsuse kontroll ei ole siin võimalik.

Võimendi lülitil on 3 asendit.

Võimalik on kasutada mis tahes adapterit, mida kasutate mobiiltelefonide laadimiseks 5V/1A parameetritega. Antenni algne toiteallikas on 5V/550mA väärtusega, kuid on 1A nimiväärtusega.

Kasutage eelistatavalt lairibavõimendit: J0400 + jaoturid J0102 / J01032 / J0104

Paigaldamine ruumi (aktiivsetele) antennidele ei ole võimalik. Passiivsete antennide puhul sobib toode kõigile toodetele.
Ei ole vaja. See on UHF-ribal töötav antenn.
Eelised: 1. Enesehäirete ja häirete puudumine, kuna sellises antennis ei ole tegelikult midagi indutseeritavat. Tegelikult ei ole selle konstruktsioonis mingeid elemente, mis võiksid tekitada elektromagnetilist kiirgust. 2. Erakordselt lihtne paigaldamine ja kasutamine. Kõik, mis on vaja, on passiivse antenni õige orienteerimine. 3. Passiivse antenni orienteerimine. Passiivne antenn ei vaja eraldi toiteallikat. 4. Passiivne antenn ei vaja eraldi toiteallikat. Puudused: 1. See on vastuvõtlik erinevatele häiretele ja signaali kvaliteet sõltub tugevalt asukohast. 2. See on tundlik erinevate häirete suhtes. Peab hoolikalt valima asukoha ja teostama peene orienteerumise, eriti kui paigaldus toimub halvas vastuvõtutsoonis. 3. See on vajalik. Signaali kvaliteeti võivad mõjutada paljud tegurid: hooned, puud ja maastik, samuti ilmastikutingimused.
Eelised: 1. Neid saab valmistada peaaegu igas suuruses ja kujuga. 2. Neid saab valmistada peaaegu igas suuruses ja kujuga. Aktiivseid antenne saab paigaldada peaaegu kõikjale ruumis või väljaspool ruumi. Töö kvaliteeti mõjutavad vähe maastiku reljeef ja puud, hooned jne. 3. Isegi madal signaalitase ei ole aktiivantennile takistuseks: seda võimendavad lisaseadmed. 4. Aktiivantenniga on võimalik kasutada ka madalat signaali taset. Paljude aktiivantennide puhul saab reguleerida võimendustaset ja müravähendust. 5. Häired, mis võivad tekkida aktiivantenni kasutamisel, kõrvaldatakse ka spetsiaalsete müra summutavate seadmete abil. Puudused: 1. Kõrgemad kulud. 2. Kõrgemad kulud. 3. Aktiivantenni nõuetekohaseks toimimiseks on vaja pidevat toiteallikat. 4. Aktiivantenniga peab olema tagatud pidev vooluallikas. Mõnikord on aktiivantenni paigaldamine ja seadistamine üsna keeruline.

Aktiivne antenn, võib olla mis tahes antenn, millel on integreeritud signaalivõimendi otse antenni sisse. Aktiivseid antenne võib kasutada nii vastuvõtmiseks kui ka saatmiseks, kuid tavaliselt näete neid vastuvõtuantennidena. Kui seda kasutatakse signaali vastuvõtmiseks, võimendab integreeritud võimendi vastuvõetud raadiosignaali, mis võimaldab kasutada palju pikemat kaablit.
Aktiivne antenn suurendab raadiosignaali võimsust, kui seda kasutatakse saateantennina. Aktiivsed lairiba-TV antennid on mõeldud vastuvõtuks kohtades, kus signaal on nõrk. Passiivsed antennid on antennid, millel puudub võimendi. Soovitame oma klientidele alati osta passiivseid antenne ja kui neil on vaja kasutada kaablit, mis on pikem kui 30 m, siis lisage lihtsalt kaablivõimendi, et kompenseerida liinikadu. Iga passiivse antenni tunnus on, et see võtab signaali vastu ainult tänu oma geomeetriale (kujule). Seega, mida suurem on sellise antenni pindala, seda usaldusväärsem on signaal.

Antenni saab ühendada kahel viisil - 1. Kasutades kaasasolevat toiteallikat ja toitelülitit. Sa söödad kaabli antennist pöörde juurde, ühendad vooluvõrgu pöörde külge ja ühendad pöörde telerisse. / 2. Kui te jätate toiteallika ja pöörde välja, peate antenni toiteallika telerisse sisse lülitama. Ei ole võimalik, et antenni toide on sisse lülitatud ja televiisori toide on sisse lülitatud. Seega, kui on olemas eraldi 12 V toiteallikas, ei ole võimalik toitlustada telerist/stb-st.
LNB lühike teade näitab, et teil on lühike toiteallikas. STB-s on seadetes aktiveeritud STB, mitte kaasasoleva toiteallika kaudu toide. Palun muutke STB seadetes toiteallikate valikut ja viga peaks olema kõrvaldatud.

Kirjeldatud probleem vastab 5G signaali levikule teie piirkonnas. Sagedus 626 MHz on üsna lähedal mobiilsideoperaatorite sagedusele ja siis tekivad häired. Mobiilsideoperaatorid võtavad järk-järgult järjest rohkem sagedusalasid ja seetõttu ei ole vanematel antennidel sel juhul piisavalt vahendeid filtreerimiseks.

Jah, see on nii, sest tegemist on sama sagedusalaga.

Televisioonisignaali vastuvõtmiseks haagissuvilasse soovitame antenni J0664. Antenni toiteallikaks on 5V USB kaabel või otse STB või TV.

LTE-filtrit kasutatakse telefonioperaatorite poolt hõivatud nn lõigatud signaaliriba välja filtreerimiseks. Tänu filtrile püüab/häälestab antenn ainult antud sagedusalas väljaspool telefonisagedusala, see filtreeritakse välja.

Antenni saab ühendada kahel viisil.
1. Kasutades kaasasolevat toiteallikat ja toitelülitit. Sa söödad kaabli antennist pöörmele, ühendad vooluvõrgu pöörmele ja ühendad pöörme televiisorisse.
2. Kui te jätate toiteallika ja pöörde välja, peate antenni toiteallika telerisse sisse lülitama.
Es ei ole võimalik, et antenni toiteallikas on ühendatud ja teleri toiteallikas on sisse lülitatud.

Satelliidisignaali ei saa jagada, sest see ei sisalda mitte ainult signaali ennast, vaid ka pingekäske. Mitme vastuvõtja kasutamisel on AINULT vajalik pikendada kaablit otse mitme LNB-st vastuvõtjani.

Alumiiniumist.

Kasutada saab ainult kõiki passiivseid antenne ilma välise võimendita (J5838, J0679, J0669, J0680, J0690). Teisi ei saa kasutada, sest neil on võimendi, mis saab toidet USB alalisvooluadapterist.

Ma annan teile hea meelega nõu
Produktfragen senden Sie an
Kõige olulisemad parameetrid
kasutamine sees/väljas
soovitatav paigaldamiskaugus telerist 0–80 km (küla)
võimendi väline madalmüravõimendi koos eraldi allikaga
Muud parameetrid
signaali vastuvõtt DVB-T/T2
sobib Full HD ülekannete vastuvõtuks jah
sobib mitme raadiosaatjaga jah
vastuvõtunurk 30°/40°
polariseerimine horisontaalne või vertikaalne
sobib kaugjuhtimiseks jah
LTE-filter jah
sagedusribad UHF
pakis oleva koaksiaalkaabli pikkus 5 m
ühenduse tüüp F, IEC
metallkorpusega võimendi, häirete eest kaitstud pole märgitud
toiteallikas DC USB 5 V/550 mA (kuulub komplekti)
sagedusvahemik 470–698 MHz
võimenduse reguleerimine ei
sobib karavanidele ja autoelamutele jah
pakis olevad ühendused pole märgitud
teleriboks (set-top-box, STB) jah
väljund-raadiosagedus 75 oomi
elementide arv 10
paigaldamine pole märgitud
päri/vastu-suhe pole märgitud
väljundsignaali maksimumvõimsus pole märgitud
5G-filter jah
mõõtmed 315 × 215 × 200 mm
pakend 1 tk, karp
Failid allalaadimiseks
Allalaaditavad dokumendid ja failid
Seotud tooted

Seotud tooted (3)

Ferriitjagur EU 2501 (D194)
Soovituslik hind KM-ga
3,29